2022-01-09

1. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za każde wsparcie.

3. Od poniedziałku zapraszam mieszkańców poszczególnych ulic na Msze święte w ramach „kolędy” o godz. 16.00. Po każdej Eucharystii odwiedzę osoby, które wyraziły chęć przyjęcia kapłana w domu. Program został podany na tablicy ogłoszeń oraz na internetowej stronie naszej parafii.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w środę po Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

5. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszach świętych.

6. Pragnę serdecznie podziękować Parafialnemu Zespołowi Caritas za pomoc w przygotowaniu spotkania opłatkowego dla seniorów i członków grup duszpasterskich.