Parafia

XVIII Pielgrzymi Maraton o memoriał Jana Pawła II oraz 1/3 Maratonu Nordic Walking

2021-10-03

IV Pielgrzymka rowerowa do Piaśnicy

IV Pielgrzymka rowerowa do Piaśnicy dla uczczenia pamięci naszego pierwszego proboszczaksiędza Ksawerego Szynalewskiego oraz wszystkich zamordowanych w tym miejscu.

2021-09-05

J.E. ks. abp Edmund Piszcz błogosławi dzieci

Podczas sumy parafialnej J.E. ks. Arcybiskup Edmund Piszcz udzielił indywidualnego błogosławieństwa dzieciom.

Arcybiskup senior archidiecezji warmińskiej od 64 lat spędza wakacje w Kuźnicy.

2021-08-22

Warsztaty plastyczne Z dobrym słowem

Z dobrym słowem - to temat warsztatów plastycznych, które dla kilkunastoosobowej grupy dzieci w Kuźnicy poprowadziła malarka Kama Kuik.

Przez pięć dni uczestnicy spotykali się pod krzyżem w kuźnickim porcie, by uczestniczyć w ART spacerach, czyli rysowaniu i malowaniu w plenerze.

Serdecznie dziękujemy pani Kamie Kuik za poprowadzenie warsztatów.

Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć na stronie internetowej naszej parafii: www.parafiakuznica.pl)

2021-08-02/06