Parafia

185 par skarpet dla bezdomnychNasza parafia włączyła się w akcję "Tytka charytatywna" polegającą na zbiórce żywności i artykułów chemicznych.

Dzięki hojności naszych darczyńców udało się przygotować 50 paczek świątecznych dla potrzebujących.

Zebrane dary zostały przekazane potrzebującym w parafii, a także przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej ubogim z jej terenu.

2020-12-15

185 par skarpet dla bezdomnychNasza wspólnota parafialna włączyła się w zbiórkę skarpet dla osób bezdomnych organizowaną przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

- Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę. Przekazaliśmy 185 par nowych skarpet - mówi ks. Dariusz Cieniewicz - proboszcz parafii.

Osoby bezdomne otrzymają zebrane dary w ramach Światowego Dnia Ubogich.

2020-11-05

Na terenie naszej parafii gościliśmy uczestników XVI Pielgrzymiego Półmaratonu o Memoriał Jana Pawła II.

Motywem przewodnim Biegu Papieskiego jest uczczenie wyboru Karola Wojtyły na Papieża oraz przebiegnięcie Półwyspem Helskim dystansu ok. 22 km.

Bieg papieski

2020-10-04

Ani pandemia, ani niesprzyjająca aura nie odstraszyła 15 osób by wyruszyć rowerami do Piaśnicy.

Trzeci raz kuźniccy pielgrzymi uczcili w ten sposób pamięć pierwszego proboszcza parafii ks. Ksawerego Szynalewskiego, a także wszystkich zamordowanych przez Hitlerowców w lasach Piaśnicy w 1939 r.

III Pielgrzymka rowerowa do Piaśnicy

2020-09-05