2022-01-02

1. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30.

2. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

3. Od dzisiaj rozpoczyna się nowenna w intencji rodzin. Pomocą będzie „Słowo do rodzin” ks. abpa Tadeusza Wojdy zawierające rozważanie na siedem kolejnych dni.

4. Od poniedziałku, 3. stycznia w naszej parafii rozpocznie się kolęda. Wszystkich, którzy nie mogą przyjąć wizyty duszpasterskiej w domu zapraszam na Msze święte do naszego kościoła o godz. 16.00. Po tych Eucharystiach odwiedzę osoby, które wyraziły chęć przyjęcia kapłana w domu. Szczegółowy plan kolędy jest podany na tablicy ogłoszeń, a także na internetowej stronie naszej parafii. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczę na ubezpieczenie naszego kościoła.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

6. W czwartek, 6. stycznia będziemy obchodzili uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte będą sprawowane wg porządku niedzielnego.

7. Serdecznie zapraszam Seniorów, a także przedstawicieli wspólnot duszpasterskich na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w czwartek, 6. stycznia o godz. 17.00 w domu parafialnym.

8. Okazja do spowiedzi świętej w pierwszy piątek miesiąca od godz. 6.30 oraz od godz. 17.00 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC.)

9. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

10. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w kościele.

11. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

12. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

13. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na Dom Samotnej Matki w Matemblewie oraz na uczelnie katolickie.

14. W minionym tygodniu zmarła śp. Romana Białk, l.82.