2021-04-25

1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne do służby Bożej w Kościele.

2. Święto Patronalne ku czci św. Wojciecha będzie obchodzone dzisiaj w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Mszy świętej odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył ksiądz arcybiskup Tadeusz Wojda metropolita gdański. (Liturgia będzie transmitowana na stronie www.gdansk.pl)

3. Dzisiaj w naszym kościele jest możliwość wsparcia hospicjów w ramach akcji Pola Nadziei na Pomorzu. Ofiary na ten cel można składać do puszki przy wyjściu z kościoła.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w środę po Mszy świętej i potrwa do godz. 19.15.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC odbędzie się w piątek od godz. 19.00 do godz. 20.15.

6. Msza św. za dusze w czyśćcu będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30.

7. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

8. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca Maryi będzie sprawowane w sobotę o godz. 17.00.

9. W sobotę rozpoczniemy nabożeństwa majowe, sprawowane ku czci Matki Bożej: dorośli i młodzież – niedziela o godz. 15.00, a w pozostałe dni o godz. 18.30; dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00.

10. W maju Msze święte w dni powszednie będą sprawowane o godz. 18.00.
    Liturgia sobotniej Mszy świętej będzie już z niedzieli.

11. Spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

12. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14.20.