2021-05-02

1. Spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii świętej odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30.

2. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 14.20.

3. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski będziemy obchodzili jutro, 3.maja. Msze święte będą sprawowane o godz. 7.30, 10.30, 13.00.

4. Nabożeństwa majowe dziś i jutro będą sprawowane o godz. 15.00.

5. Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych, które sprawujemy w następującym porządku: dorośli i młodzież – niedziela o godz. 15.00, a w pozostałe dni o godz. 18.30; dzieci – poniedziałek, środa i piątek o godz. 17.00.

6. W maju Msze święte w dni powszednie będą sprawowane o godz. 18.00. Liturgia sobotniej Mszy świętej będzie już z niedzieli.

7. Okazja do spowiedzi świętej w I piątek miesiąca od godz. 6.30 oraz od godz. 17.15 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC.)

8. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

9. Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski będziemy obchodzili w sobotę, 8.maja.

10. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w kościele.

11. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

12. Spotkanie z rodzicami dzieci, które przystąpiły do I Komunii świętej w zeszłym roku odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

13. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14.20.

14. W imieniu pomorskich hospicjów serdecznie dziękuję za ofiary złożone w minioną niedzielę na pomoc hospicyjną. Przekazaliśmy na ten cel 2053 zł. Blisko połowę tej kwoty stanowiły ofiary jałmużny wielkopostnej przekazanej w naszym imieniu przez Parafialny Zespół Caritas.