2021-04-18

1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Niedziela Biblijna. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny.

2. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się dzisiaj po Mszy świętej o godz. 13.00.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w środę po Mszy świętej i potrwa do godz. 19.15.

4. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II będzie sprawowane w czwartek po Mszy świętej.

5. Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej archidiecezji będziemy obchodzili w piątek, 23.kwietnia. Z racji uroczystości nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w kościele.

7. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na potrzeby Caritas Archidiecezji Gdańskiej, a także na tacę inwestycyjno – remontową.

8. W minionym tygodniu został zainstalowany nowy piec w kościele oraz w domu parafialnym. Dodatkowo jeszcze w domu parafialnym dokonano wymiany czterech kaloryferów.