2021-04-11

1. Obchodzimy dzisiaj święto Miłosierdzia Bożego, które zostało ustanowione na prośbę samego Jezusa, przekazaną w objawieniach siostrze Faustynie Kowalskiej.

2. Niedziela Miłosierdzia Bożego jest świętem Patronalnym Caritas. Po dzisiejszych Mszach świętych będziemy mogli wspomóc materialnie Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

3. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za każdą pomoc. (Aktualnie wykonywana jest wymiana pieców w kościele i w domu parafialnym.)

4. Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego będzie sprawowane dzisiaj o godz. 15.00

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w środę po Mszy świętej.

6. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00.

7. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na uczelnie katolickie oraz do skarbonek jałmużny wielkopostnej.