1. Obchodzimy dzisiaj niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez papieża Franciszka w zeszłym roku, aby z nową mocą podjąć refleksję nad Słowem Bożym oraz zatroszczyć się o Jego szerzenie.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się w piątek o godz. 1900, a zakończy indywidualnym błogosławieństwem o godz. 2015.

3. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 1000.

4. Spotkanie grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 1500.

5. Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Boskiej Gromnicznej) będziemy obchodzili w przyszłą niedzielę. Podczas Mszy świętych zostaną poświęcone świece, a taca będzie przeznaczona na potrzeby zakonów klauzurowych.

6. Poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę na sumie parafialnej, a katecheza dla tych dzieci oraz ich rodziców odbędzie się po tej Eucharystii.

7. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 1500.

8. W minionym tygodniu zmarła śp. Bożena Wróbel, l.65

9. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.