1. Zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską – kolędę. Pragnę serdecznie podziękować za wszystkie spotkania, życzliwość i otwartość oraz za wspólną modlitwę i rozmowy. Wyrażam wdzięczność Liturgicznej Służbie Ołtarza za towarzyszenie podczas kolędy. Bardzo dziękuję za ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej. Zostały one przeznaczone na ubezpieczenie naszego kościoła.
  2. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbywa się dzisiaj po Mszach św. Dziękuję za każde wsparcie.
  3. Spotkanie Róż Panien odbędzie się dzisiaj o godz.1500.
  4. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z uczczeniem relikwii będzie sprawowane w środę po Mszy św.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w środę od godz.1800 do godz.1830.
  6. Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła będziemy obchodzili w sobotę. W tym dniu kończy się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  7. Wychodząc z kościoła będziemy mogli nabyć Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz Głos Ojca Pio.
  8. Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone na tacę inwestycyjno – remontową.