1. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj godz. 1500.
  2. Wyjazd pielgrzymów do sanktuarium św. Antoniego w Radecznicy nastąpi w poniedziałek o godz. 530 z przystanku autobusowego w Kuźnicy. Posługę duszpasterską w naszej parafii do piątku będzie pełnił kapłan ze zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa.
  3. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego będziemy obchodzili w sobotę.
  4. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 1100.
  5. Rodziców dzieci klas trzecich, które w przyszłym roku przystąpią do pierwszej Komunii św., zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1030.
  6. Spotkanie Róż Panien odbędzie się za dwa tygodnie, tj. 22 września.
  7. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom sobotniej pielgrzymki rowerowej do Piaśnicy dla uczczenia pamięci naszego pierwszego proboszcza ks. Ksawerego Szynalewskiego.
  8. Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone na dzisiejszą tacę remontowo – inwestycyjną. W minionym tygodniu wymienione zostały gaśnice p. poż. w kościele i w domu parafialnym, a także nabyliśmy nowe lekcjonarze i teksty modlitwy powszechnej.