1. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych odbędzie się dzisiaj na zakończenie Mszy św. o godz. 1030.
  2. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 1500.
  3. Okazja do spowiedzi św. w I piątek miesiąca od godz. 630 oraz od godz. 1700 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu.)
  4. Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.
  5. II Pielgrzymka Rowerowa do Piaśnicy, dla uczczenia pamięci ks. Ksawerego Szynalewskiego, odbędzie się w najbliższą sobotę (7.09). Uczestnicy pielgrzymki spotykają się w naszym kościele o godz. 900.
  6. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 1500.
  7. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.
  8. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 1500.
  9. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego UM w Jastarni informuje, że jutro, tj.2 września na przystanku w Kuźnicy o godz. 725 będzie podstawiony autobus, który zawiezie uczniów szkoły podstawowej, przedszkolaki oraz 6 – latki do Jastarni na inaugurację roku szkolnego. (Autobus zatrzyma się również na Syberii.) Po uroczystości, ok. godz.1000, uczniowie zostaną odwiezieni do Kuźnicy. (Jest prośba, aby rodzice i opiekunowie czekali na dzieci na przystankach w Kuźnicy.)
  10. Wszystkim uczniom, rodzicom, pedagogom oraz pracownikom szkoły życzę, aby Pan Bóg otaczał ich swoją opieką i błogosławił w nowym roku szkolnym.