1. Witam serdecznie Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii.
    Życzę dobrego wypoczynku i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty parafialnej.

2. Uroczystość NMP Częstochowskiej będziemy obchodzili w poniedziałek.
    Msze św. będą sprawowane o godz. 700 i 1930.

3. Pielgrzymów udających się we wrześniu do sanktuarium św. Antoniego w Radecznicy zapraszam na spotkanie do kościoła w czwartek po wieczornej Eucharystii. W miarę możliwości proszę o dokonanie wpłaty.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się w piątek po wieczornej Eucharystii i zakończy się o godz. 2140 indywidualnym błogosławieństwem.

O godz. 2200 będzie sprawowana Eucharystia w intencji dusz czyśćcowych.

5. Od przyszłej niedzieli Msze św. będą sprawowane wg porządku sprzed wakacji, tj. o godz. 730 i 1030.

6. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych odbędzie się w najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 1030.

7. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 1500.

8. Pragnę serdecznie podziękować Księdzu Arcybiskupowi Edmundowi za posługę duszpasterską w naszej parafii, a przede wszystkim za osobiste świadectwo wiary. W imieniu parafian, a także gości życzę Jego Ekscelencji wielu łask Bożych, dużo zdrowia, a także niesłabnącej ludzkiej życzliwości.

9. PZC prowadzi sprzedaż pamiątek związanych z naszą parafią, a także przedmiotów wykonanych przez siostry karmelitanki bose z Suchej Huty. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym, a także na budowę klasztoru.