1. Obchodzimy dzisiaj święto Ofiarowania Pańskiego -Matki Boskiej Gromnicznej, które jest również Dniem Życia Konsekrowanego. Podczas Mszy świętych zostaną poświęcone świece, a taca będzie przeznaczona na potrzeby zakonów klauzurowych.
  2. Poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się dzisiaj na sumie parafialnej, a katecheza dla tych dzieci i ich rodziców odbędzie się zaraz po tej Eucharystii.
  3. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 1500.
  4. Wspomnienie św. Błażeja będziemy obchodzili w poniedziałek. Podczas Mszy św. o godz. 700 będzie można przyjąć błogosławieństwo św. Błażeja, który w sposób szczególny pomaga cierpiącym na choroby gardła.
  5. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach: 19 – 26 października br. Koszt wynosi 1050 dolarów. Osoby zainteresowane udziałem w pielgrzymce zapraszam na spotkanie do kościoła w środę po Mszy św. (ok. godz. 1745)
  6. Okazja do spowiedzi św. w I piątek miesiąca od godz. 630 oraz od godz. 1600 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu.)
  7. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek przed południem.
  8. Nasza parafia po raz czwarty włącza się w Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa, który rozpocznie się 7 lutego (piątek). Szczegółowy program podany jest na tablicy ogłoszeń, a także na stronie internetowej naszej parafii (www.parafiakuznica.pl).
  9. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy świętych nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Małżonkowie będą mieli również możliwość bezpłatnie wspólnego zdjęcia.
  10. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 1500.
  11. Taca w najbliższą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.
  12. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli zmienić świąteczną dekorację w naszym kościele.