2022-10-09

1. Taca z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Planujemy jako najbliższą inwestycję wykonać ocieplenie oraz nową elewację domu parafialnego. Serdecznie dziękuję za każde wsparcie.

2. Suma odpustowa ku czci NMP Różańcowej będzie sprawowana w Jastarni dzisiaj o godz. 11.30.

3. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 14.20.

4. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych, które w październiku sprawujemy wg następującego porządku:
    • dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00
    dorośli i młodzież – niedziela o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie o godz. 18.30

5. Msze św. w październiku w dni powszednie są sprawowane o godz. 18.00.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie różańcowym i potrwa do godz. 19.30. W tym czasie będzie okazja do spowiedzi świętej.

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask prawdy”. Po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającej uzdolnioną i niezamożną młodzież z małych miejscowości.

8. Radę Parafialną zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

9. Podziękowania.
    Serdecznie dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas za pomoc w przyjęciu uczestników Pielgrzymiego Półmaratonu o Memoriał Jana Pawła II.
    Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone na pomoc uczelniom katolickim
    .