2022-10-02

1. Poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 10.30.

2. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się dzisiaj po sumie parafialnej.

3. Zbiórka na uczelnie katolickie odbędzie się po dzisiejszych Mszach św.

4. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 14.20.

5. Uczestników Pielgrzymiego Półmaratonu o Memoriał Jana Pawła II będziemy gościli na terenie naszej parafii dzisiaj ok. godz. 14.00.

6. Nabożeństwo różańcowe będzie sprawowane dzisiaj o godz. 15.00.

7. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych, które w październiku będą sprawowane wg następującego porządku:
    • dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00
    dorośli i młodzież – niedziela o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie o godz. 18.30

8. Msze św. w październiku w dni powszednie będą sprawowane o godz. 18.00.

9. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie różańcowym i potrwa do godz. 19.30. W tym czasie będzie okazja do spowiedzi świętej.

10. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi świętej od godz. 6.30 oraz od godz. 17.15 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC.)

11. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

12. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

13. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 14.20.

14. Intencje Mszy świętych na rok 2023 można już zamawiać w zakrystii lub w biurze parafialnym..