2022-08-07

1. Witam serdecznie wszystkich Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę dobrego wypoczynku i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty parafialnej.

2. Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie ks. Andrzeja Leszczyńskiego, proboszcza parafii pw. Św. Karola Boromeusza w Wejherowie. Ksiądz Andrzej wygłosi Słowo Boże oraz po Mszach świętych będzie zbierał ofiary na budowę kościoła.

3. Dzisiaj, w łączności z Eucharystią o godz. 9.00, odbędzie się odsłonięcie i poświęcenie pamiątkowej tablicy poświęconej śp. Księdzu Arcybiskupowi Edmundowi Piszczowi.

4. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

5. Nabożeństwa sprawujemy w łączności z wieczorną Eucharystią: do św. Antoniego we wtorek, nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę.

6. W tym tygodniu będziemy obchodzili następujące święta: św. Teresy Benedykty od Krzyża we wtorek natomiast św. Wawrzyńca w środę.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w piątek po wieczornej Eucharystii i potrwa do godz. 21.00.

8. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

9. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

10. Zapowiedzi przedślubne:
    II. Patryk, Włodzimierz Konkol, zam. w Kuźnicy oraz Aleksandra, Jadwiga Balcer, zam. w Mieroszynie.
    II. Adam, Józef Ustarbowski, zam. w Kuźnicy oraz Aleksandra, Aniela Smółka, zam. w Ostrowąsach.

11. Parafialny Zespół Caritas prowadzi sprzedaż kalendarzy na przyszły rok oraz pamiątek. Dochód będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym.

12. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na środki transportu dla misjonarzy. Zebraliśmy na ten cel 934 zł.