2021-04-04

1. Rezurekcja w intencji naszej wspólnoty parafialnej będzie sprawowana dzisiaj o godz. 6.00. Pozostałe Msze święte będą sprawowane o godz. 10.30 i 13.00.

2. Parafialny Zespół Caritas zaprasza dzieci po dzisiejszych Mszach św. na „niespodziankę od zajączka”.

3. W drugi dzień świąt Msze święte będą sprawowane o godz. 7.30, 10.30 i 13.00. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na uczelnie katolickie.

4. Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego dziś i jutro będzie odmawiana po sumie parafialnej, a w pozostałe dni we wtorek, czwartek i sobotę po Mszach św. o godz. 7.00 natomiast w środę i piątek po Mszach św. o godz. 18.00.

5. Półgodzinna adoracja Najświętszego sakramentu w ciszy odbędzie się w środę po Mszy świętej.

6. W tym tygodniu obchodzimy oktawę Wielkanocy. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC rozpocznie się w piątek o godz. 17.00. (W tym czasie będzie okazja do spowiedzi świętej.)

8. Msza św. w intencji dusz czyśćcowych będzie sprawowana w piątek o godz. 18.00.

9. Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego będzie sprawowane w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

10. Róże Żywego Różańca proszę o indywidualną wymianę tajemnic oraz modlitwę w domach.

11. Taca w najbliższą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

12. Wyrażam wdzięczność za pomoc w przygotowaniu naszej świątyni do świąt przez sprzątanie, a także przygotowanie Ciemnicy i Grobu Bożego. Dziękuję serdecznie Liturgicznej Służbie Ołtarza, nadzwyczajnym szafarzom Komunii św. i panu organiście za oprawę liturgiczną Triduum Paschalnego. Dziękuję też w imieniu PZC za skarbonki z jałmużną.