1. Spotkanie Róż Panien odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.
  2. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbywa się po dzisiejszych Mszach świętych. Dziękuję za każde wsparcie.
  3. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z uczczeniem relikwii będzie sprawowane w poniedziałek po Mszy św. roratniej.
  4. Roraty będziemy sprawowali do środy włącznie: o godz. 17.00 w poniedziałek i środę natomiast o godz. 7.00 we wtorek.
  5. Okazja do spowiedzi świętej przed samymi świętami będzie w środę od godz. 16.00. Posługę w konfesjonale będą pełnili również zaproszeni kapłani.
  6. Pasterki będą sprawowane w Wigilię, 24 grudnia o godz. 22.00 i 24.00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Dom Samotnej Matki w Matemblewie.
  7. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia Msze święte będą sprawowane o godz. 10.30 i 13.00. (Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30).
  8. W związku z pandemią rodzinne śpiewanie kolęd w tym roku nie odbędzie się.
  9. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze święte będą sprawowane o godz.: 7.30, 10.30, 13.00. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na uczelnie katolickie.
  10. W związku z pandemią wizyta duszpasterska – kolęda w naszej parafii odbędzie się w zmienionej formule. Mieszkańców poszczególnych ulic zapraszam do kościoła na wieczorną Mszę świętą w ich intencji. Na zakończenie będzie udzielone okolicznościowe błogosławieństwo, a następnie będą przekazane obrazki z błogosławieństwem domu oraz naczynie z wodą święconą. Plan Mszy świętych w ramach kolędy został podany na tablicy ogłoszeń, a także na internetowej stronie naszej parafii. >>> tutaj
  11. Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone w minioną niedzielę na inwestycje oraz remonty w naszej parafii.
    Serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu naszej świątyni do świąt przez sprzątanie oraz udekorowanie.