1. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.
  2. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na remonty i inwestycje w naszej parafii. Serdecznie dziękują za każde wsparcie.
  3. Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał po dzisiejszych Mszach świętych opłatki wigilijne. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na pomoc ubogim.
  4. Zapraszam serdecznie do udziału w roratach, które sprawujemy wg następującego porządku: o godz. 17.00 w poniedziałek, środę i piątek natomiast o godz. 7.00 we wtorek, czwartek i sobotę.
  5. Spotkanie Róż Panien odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
  6. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszach świętych.
  7. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Zebraliśmy na ten cel 681 zł.
    Wyrażam także wdzięczność za włączenie się w akcję „Tytka charytatywna”. Wszystkie ofiarowane produkty spożywcze, a także higieniczne zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.
  8. Okazja do spowiedzi świętej przed samymi świętami będzie 23 grudnia tj. w środę od godz. 16.00. Posługę w konfesjonale będą pełnili również zaproszeni kapłani.
  9. Msze święte Pasterskie w Wigilię Bożego Narodzenia będą sprawowane o godz. 22.00 i 24.00.
  10. W związku z pandemią wizyta duszpasterska – kolęda odbędzie się zaraz po Nowym Roku w zmienionej formule. Mieszkańcy poszczególnych ulic będą zaproszeni do kościoła na wieczorną Mszę świętą w ich intencji. Następnie zostanie udzielone okolicznościowe błogosławieństwo, otrzymają teksty błogosławieństwa domu, a także specjalne naczynia z wodą święconą.