2023-11-12

1. Niedzielny porządek Mszy Świętych.
    Dzisiaj Msze Święte są o godz. 07:30 i 17:00.

2. Róże Mężczyzn.
    Spotkanie Róż Mężczyzn dzisiaj o godz. 15:00.

3. Taca na inwestycje i remonty.
    Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje i remonty w naszej parafii.

4. Zbiórka do puszek.
    Przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
    Z tej racji dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona jest dla Kościoła Prześladowanego.

5. W kalendarzu liturgicznym.
    ● Poniedziałek – Wspomnienie Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
    ● Czwartek – NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.
    ● Piątek – Wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
    ● Sobota – Wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
    W środę po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i potrwa do godz. 19:30.

7. Rekolekcje Nowe Życie.
    Wspólnota z parafii Wniebowzięcia NMP z Władysławowa poprowadzi w dniach 17-19 listopada rekolekcje o nazwie Nowe Życie. Rekolekcje będą się odbywać w Domu Parafialnym im. Św. Jana Pawła II we Władysławowie. Informacje i zapisy pod numerem: 500 217 960. szczegóły -> kliknij TUTAJ

8. Kandydaci do bierzmowania.
    Katecheza dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10:00.

9. Podziękowanie Puckiego Hospicjum św. Ojca Pio.
    Puckie Hospicjum św. Ojca Pio wyraża wdzięczność za ofiary złożone na jego utrzymanie. Wolontariusze w uroczystość Wszystkich Świętych zebrali na ten cel 5.339,96 zł.

10. Wypominki.
    Zakończył się Różaniec z wypominkami. Bardzo dziękuje za wszystkie złożone ofiary z tym połączone.

11. Prasa katolicka.
    Do nabycia: Gość Niedzielny.