2023-04-16

1. Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego będzie sprawowane dzisiaj o godz. 15.00.

2. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się po dzisiejszych Mszach świętych.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po Mszy świętej i potrwa do godz. 19.30.

4. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II będzie sprawowane w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00.

5. W przyszłą niedzielę w ramach akcji Pola Nadziei na Pomorzu odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz wsparcia hospicjów.

6. Organizujemy autokarową pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 14 do 23 września. Program pielgrzymki jest podany na tablicy ogłoszeń
    oraz na stronie internetowej naszej parafii. Osoby zainteresowane proszę o kontakt w biurze parafialnym lub w zakrystii.

7. Podziękowania:
    • Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii.
    • Pragnę poinformować, że w tym tygodniu planujemy rozpocząć prace związane z remontem i ociepleniem domu parafialnego.
    • Serdecznie dziękuję za wsparcie uczelni katolickich.