2023-04-09

1. Całej Wspólnocie Parafialnej oraz Gościom życzę, aby wszystkie spotkania ze Zmartwychwstałym Jezusem nadawały naszemu życiu głęboki sens i umacniały w dążeniu do świętości.

2. Rezurekcja w intencji naszej wspólnoty parafialnej będzie sprawowana dzisiaj o godz. 6.00.

3. Nowennę przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego będziemy sprawowali do soboty włącznie.

4. Parafialny Zespół Caritas zaprasza wszystkie dzieci po dzisiejszych Mszach świętych na słodką niespodziankę.

5. Taca z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na remonty i inwestycje w naszej parafii. Dziękuję za każde wsparcie.

6. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

7. Msze święte w drugi dzień świąt będą sprawowane wg porządku niedzielnego. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na uczelnie katolickie.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

9. W związku z Oktawą Zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie będzie obowiązywała wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

10. W II niedzielę Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o godz. 15.00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

11. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszach świętych.

12. Organizujemy autokarową pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 14 do 23 września. Osoby zainteresowane zapraszam na spotkanie w środę o godz. 19.30 w kościele.

13. Podziękowania:
    • Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszego kościoła do świąt przez sprzątanie, a także przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu.
    • Serdecznie dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza, nadzwyczajnym szafarzom Komunii świętej i panu organiście za oprawę liturgiczną Triduum Paschalnego.
    • Bardzo dziękuję za ofiary złożone w Wielki Piątek na Bazylikę Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
    • Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy przez skarbonki jałmużny wielkopostnej wsparli najbardziej potrzebujących