2022-12-25

1. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia Msza święta będzie sprawowana o godz. 10.30.

2. Serdecznie zapraszam na rodzinne śpiewanie kolęd, które odbędzie się w naszym kościele dzisiaj, 25. grudnia o godz. 15.00.

3. W drugi dzień świąt Narodzenia Pańskiego Msze święte będą sprawowane wg porządku niedzielnego. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na uczelnie katolickie.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po wieczornej Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC odbędzie się w piątek od godz. 19.00 do godz. 20.15.

6. Msza święta za dusze czyśćcowe będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30.

7. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza odbędzie się w sobotę o godz. 11.00 w domu parafialnym.

8. Msza święta w sobotę, 31. grudnia będzie sprawowana o godz. 18.00, a po niej przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odbędzie się nabożeństwo dziękczynno – błagalne na zakończenie roku.

9. W przyszłą niedzielę, tj. 1. stycznia będziemy obchodzili uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte będą sprawowane o godz.: 10.30 i 18.00.

10. Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.

11. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie naszej świątyni do świąt przez sprzątanie oraz dekorację.

12. Zachęcam do włączenia się w pomoc dzieciom z hospicjum w Gdyni w ramach akcji „Paczuszka dla maluszka”. Do 6. stycznia będzie można przynieść do naszego kościoła wszystko co jest potrzebne dla małego dziecka i złożyć pod choinką przy żłóbku.

13. Plan kolędy – wizyty duszpasterskiej, która rozpocznie się 2. stycznia został podany na tablicy ogłoszeń, a także na internetowej stronie parafii.