2022-07-03

1. Witam serdecznie wszystkich Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę dobrego wypoczynku i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty parafialnej.

2. Zbiórka na poczęstunek dla uczestników Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie się po dzisiejszych Mszach świętych.

3. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

4. W lipcu i sierpniu Msze święte będą sprawowane wg następującego porządku: dni powszednie – godz. 7.00 i 19.30 natomiast w niedziele i święta – godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 19.30.

5. Nabożeństwa sprawujemy w łączności z wieczorną Eucharystią.

6. Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju, szczególnie na Ukrainie, odbędzie się z piątku na sobotę, 8 i 9 lipca. Adoracja rozpocznie się w piątek o godz. 20.00 i potrwa do godz. 7.00 w sobotę.

7. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

8. W przyszłą niedzielę będziemy gościli siostry ze Zgromadzenia Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim. Goście przybliżą nam charyzmat zgromadzenia oraz duchowość św. Brata Alberta. Po Mszach świętych będzie możliwość wsparcia materialnego dzieła pomocy wyjścia z bezdomności osobom, którymi opiekują się siostry albertynki.

9. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

10. Parafialny Zespół Caritas prowadzi sprzedaż kalendarzy parafialnych na przyszły rok oraz pamiątek. Dochód będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym.

11. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła na potrzeby Stolicy Apostolskiej.