2022-02-13

1. Dzisiaj, w ramach Tygodnia Małżeństwa, podczas Mszy świętych odbywa się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz indywidualne błogosławieństwo małżonków.

2. Gościmy dzisiaj w naszej parafii panią Agatę Rusak, psychologa i psychoterapeutkę, autorkę książki pt.: „Ona zraniona. Od skrzywdzenia do wdzięczności”.

3. Poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 10.30. Natomiast katecheza dla tych dzieci i ich rodziców odbędzie się zaraz po tej Eucharystii.

4. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Dziękuję za każde wsparcie.

5. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

6. Msza św. na zakończenie Tygodnia Małżeństwa będzie sprawowana w naszym kościele w poniedziałek o godz. 7.30.

7. Koncert Cezarego Paciorka i Pauliny Grochowskiej oraz uroczyste zakończenie Tygodnia Małżeństwa odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w hali sportowej w Jastarni.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

9. Serdecznie zapraszam na spotkanie synodalne, które odbędzie się w sobotę o godz. 11.00 w domu parafialnym. Synod, czyli wspólna droga przypomina, że Kościół głosząc Ewangelię podąża we wspólnocie. Spróbujmy odpowiedzieć na pytania: jak to podążanie realizuje się w naszej parafii i archidiecezji oraz do jakich działań zaprasza nas Duch Święty?

10. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszach świętych.