2021-12-05

1. Poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się dzisiaj podczas sumy parafialnej. Natomiast katecheza dla tych dzieci i ich rodziców odbędzie się zaraz po tej Eucharystii.

2. Modlitwa przy kaplicy św. Barbary odbędzie się dzisiaj o godz. 12.30.

3. Opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom będą rozprowadzane przez Parafialny Zespół Caritas po dzisiejszych Mszach świętych. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym.

4. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

5. Zachęcam do udziału w Roratach, które sprawujemy wg następującego porządku: godz. 18.00 – poniedziałek, środa, piątek; godz. 6.30 – wtorek, czwartek, sobota.

6. Parafialny Zespół Caritas zaprasza dzieci i młodzież na spotkanie ze św. Mikołajem, które odbędzie się w poniedziałek, 6.grudnia po Mszy św. o godz. 18.00.

7. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP będziemy obchodzili w środę. Msze św. będą sprawowane o godz. 12.00 i 18.00. Podczas Mszy świętych dokonamy aktu zawierzenia narodu polskiego i Kościoła w Polsce św. Józefowi. W tym dniu będzie również możliwość dokonania duchowej adopcji dziecka poczętego.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w piątek po wieczornej Eucharystii i potrwa do godz. 19.30.

9. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

10. Zbiórka na pomoc materialną Kościołowi na Wschodzie odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszach świętych.

11. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

12. Torby z produktami spożywczymi, a także kosmetykami dla dzieci w ramach akcji „Tutka charytatywna” będzie można dostarczyć do przyszłej niedzieli do zakrystii lub do biura parafialnego.

13. Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.