2021-10-03

1. Poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.30, a po tej Eucharystii odbędzie się katecheza dla tych dzieci i ich rodziców.

2. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 14.20.

3. Nabożeństwo różańcowe będzie sprawowane dzisiaj o godz. 15.00.

4. Uczestników Półmaratonu Papieskiego będziemy gościli na terenie naszej parafii dzisiaj pomiędzy godz. 14.00 a godz. 15.00.

5. Doroczna uroczystość w Lesie Piaśnickim w Kaplicy Męczenników odbędzie się dzisiaj o godz. 11.00.

6. W październiku sprawujemy nabożeństwo różańcowe:

• dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00

• dorośli i młodzież – w niedzielę o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie po wieczornej Eucharystii

7. Odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu w parafii oo. franciszkanów w Helu odbędzie się jutro o godz. 18.00.

8. Zachęcam do włączenia się od czwartku w inicjatywę Domowego Kościoła: „Morze modlitwy” (Szczegóły znajdują się na ulotkach.)

9. Półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w piątek po nabożeństwie różańcowym.

10. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na remonty i inwestycje w naszej parafii.

11. XXXI Dzień Papieski pod hasłem: „ Nie lękajcie się” będziemy obchodzili w przyszłą niedzielę. Po Mszach świętych będzie można wspomóc materialnie fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

12. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14.20.

13. Intencje Mszy świętych na przyszły rok można zamawiać w zakrystii lub w biurze parafialnym.