2021-03-07

1. Papież Franciszek mianował księdza arcybiskupa Tadeusza Wojdę SAC arcybiskupem metropolitą gdańskim. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszego nowego pasterza.

2. Poświęcenie książeczek dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 13.00.

3. Katecheza dla dzieci oraz rodziców odbędzie się po Eucharystii o godz. 13.00.

4. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 14.20.

5. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane dzisiaj o godz. 15.00.

6. Półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w środę po Mszy świętej.

7. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będziemy sprawowali w piątek: dzieci – godz. 16.00; dorośli i młodzież – godz. 17.30.

8. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

9. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14.20.

10. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

11. Serdecznie dziękuję za materialne wsparcie na rzecz dzieła pomocy misjonarzom.