2021-02-21

1. Od dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ksiądz Przemysław Krawiec ze zgromadzenia Księży Pallotynów. Rekolekcje potrwają do środy, 24.lutego. Szczegółowy plan podany jest na tablicy ogłoszeń oraz na internetowej stronie naszej parafii. Serdecznie zachęcam i zapraszam do udziału w rekolekcjach.
  2. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbywa się po dzisiejszych Mszach świętych. Serdecznie dziękuję za każde wsparcie.

3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane dzisiaj o godz. 15.00.

4. Święto Katedry Świętego Piotra będziemy obchodzili w poniedziałek.

5. Okazja do spowiedzi świętej na zakończenie rekolekcji będzie w środę od godz. 7.30 oraz od godz. 17.00.

6. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będziemy sprawowali w piątek: dzieci – godz. 16.00; dorośli i młodzież – godz. 17.30.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC rozpocznie się w piątek o godz. 19.00 i potrwa do godz. 20.15.

8. Msza św. za dusze w czyśćcu będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30.

9. Za tydzień przypada Niedziela Ad Gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach świętych będzie możliwość materialnego wsparcia na rzecz dzieła pomocy misjonarzom.

10. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

11. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Tygodnia Małżeństwa oraz wzięli udział w tym wydarzeniu. Dzięki aukcji na rzecz Domu Samotnej Matki w Matemblewie udało się zebrać 14.200 złotych.

12. Wyrażam również wdzięczność za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii.