1. Adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez APDC, odbędzie się w środę od godz. 19.00 do godz. 20.15.
  2. Msza św. za dusze w czyśćcu będzie sprawowana w środę o godz. 20.30.
  3. W czwartek, w ostatni dzień roku kalendarzowego, zapraszam na Mszę świętą i nabożeństwo dziękczynno – błagalne o godz. 17.00.
  4. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki będziemy obchodzili w piątek, 1. stycznia. Msze święte będą sprawowane o godz. 10.30 i 17.00.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez APDC, odbędzie się w piątek od godz. 16.00 do godz. 17.00.
  6. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi będzie sprawowane w pierwszą sobotę miesiąca,2.stycznia po porannej Mszy świętej.
  7. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w sobotę przed południem.
  8. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00
  9. Serdecznie zapraszam na Msze święte w intencji mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii, które w tym roku będą sprawowane w ramach kolędy. Rozpoczniemy w sobotę, 2. stycznia o godzinie 17.00.
    Na zakończenie Eucharystii będzie udzielone okolicznościowe błogosławieństwo, a następnie będą przekazanie obrazki z błogosławieństwem domu i domowników oraz naczynie z wodą święconą. Plan Mszy świętych w ramach kolędy został podany na tablicy ogłoszeń, a także na internetowej stronie naszej parafii. >>> tutaj
  10. Spotkanie Róż Kobiet oraz Róż Panien odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
  11. Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.