1. W ramach Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa, podczas dzisiejszych Mszy świętych, małżonkowie będą mieli okazję odnowić przyrzeczenia małżeńskie oraz otrzymać indywidualne błogosławieństwo. Małżonkowie będą mieli również okazję wykonać bezpłatnie pamiątkowe zdjęcie.
  2. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na remonty i inwestycje w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za każdą pomoc.
  3. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.
  4. Uroczystości z okazji 100.rocznicy zaślubin Polski z Morzem odbędą się w poniedziałek, 10.lutego w Pucku. Msza św. w intencji Ojczyzny i Ludzi Morza będzie sprawowana o godz. 11.00 w Farze Puckiej.
  5. Liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego przypada we wtorek. Zapraszam na Mszę świętą z udzieleniem sakramentu namaszczenia o godz. 7.00.
  6. W ramach Tygodnia Małżeństwa zapraszam małżonków na wspólne gotowanie do restauracji „Maszop” w Kuźnicy we wtorek o godz. 19.00.
  7. Parafialny Zespół Caritas zapraszam na spotkanie w środę o godz. 18.00.
  8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w intencji pokoju oraz rodziny, wystawionego w monstrancji „Królowa Pokoju” z Medjugorie, odbędzie się w piątek od godz. 7.00 do godz. 15.30. Indywidualne zapisy na określony czas adoracji potrwają do czwartku w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  9. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.
  10. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszach św.
  11. Spotkanie Róż Panien odbędzie się za tydzień o godz. 15.00.
  12. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach: 19 – 26 października br. Koszt wynosi 1050 USD. Osoby zainteresowane proszę o kontakt w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  13. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na potrzeby zakonów klauzurowych.