1. Witam serdecznie Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę dobrego wypoczynku i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Spotkanie Róż Panien odbędzie się dzisiaj o godz. 1500.
  3. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na uczelnie katolickie.
  4. Msze św. w okresie wakacyjnym sprawujemy wg następującego porządku: niedziela – godz. 730, 900, 1030, 1930 natomiast w dni powszednie – godz. 700 i 1930.
  5. Nabożeństwa sprawujemy w łączności z wieczorną Eucharystią:
    • do św. Antoniego – wtorek
    • Nowenna do MB Nieust. Pomocy – środa
    • do św. Jana Pawła II – czwartek
  6. Adoracja Najświętszego sakramentu w ciszy rozpocznie się w piątek po wieczornej Eucharystii i potrwa do godz. 2100.
  7. PZC prowadzi sprzedaż pamiątek związanych z naszą parafią, a także przedmiotów wykonanych przez siostry karmelitanki bose z Suchej Huty. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym, a także na budowę klasztoru.
  8. III zapowiedź przedślubna: Mateusz Wyborski, zam. w Gdyni oraz Lucyna Biczyńska, zam. w Kuźnicy.
  9. II pielgrzymka rowerowa do Piaśnicy poświęcona pamięci ks. Ksawerego Szynalewskiego, zamordowanego w 1939 r. w lasach Piaśnickich przez hitlerowców, odbędzie się 7 września (sobota). Zgłoszenia przyjmujemy w biurze parafialnym lub w zakrystii po Mszy św. Istnieje możliwość powrotu autokarem wraz z przewiezieniem roweru.
  10. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na tacę inwestycyjno – remontową.