1. W Środę Popielcową Msze święte z posypaniem głów popiołem będą sprawowane o godz. 7.00 i o godz. 17.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek: dzieci – godz. 16.00; dorośli i młodzież – godz. 17.30.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się w piątek o godz. 19.00, a zakończy się indywidualnym błogosławieństwem o godz. 20.15.
  4. Rekolekcje Wielkopostne w naszej wspólnocie rozpoczną się w przyszłą niedzielę (1.03.) i potrwają do środy. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ojciec Adam Wójcikowski z zakonu oblatów św. Józefa. Zapraszam serdecznie wraz z ojcem rekolekcjonistą do udziału w tym szczególnym wydarzeniu duchowym. Plan rekolekcji jest podany na tablicy ogłoszeń oraz na internetowej stronie naszej parafii - www.parafiakuznica.pl
  5. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14.20.
  6. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które wygłosi ojciec rekolekcjonista, będą sprawowane w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
  7. II zapowiedź przedślubna: Tomasz Pałka, zam. w Kuźnicy oraz Weronika Góral, zam. w Wierzchucinie.
  8. Gościa Niedzielnego oraz książkę „Żyć Ewangelią” – codzienna Ewangelia z rozważaniami – będzie można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  9. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone w minioną niedzielę na ogrzewanie naszego kościoła.