1. Spotkanie Róż Panien odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.
  2. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się dzisiaj po Mszach świętych. Dziękuję za każdą pomoc.
  3. Od jutra do soboty włącznie posługę duszpasterską w naszej parafii będzie pełnił ks. Mariusz Szykuła z zakonu Misjonarzy Krwi Chrystusa. W razie konieczności pomocy w posłudze duszpasterskiej można się również zwracać do księdza dziekana z parafii w Chałupach.
  4. Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła będziemy obchodzili w sobotę.
  5. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z uczczeniem relikwii będzie sprawowane w sobotę w łączności z poranną Eucharystią.
  6. I zapowiedź przedślubna: Tomasz Pałka, zam. w Kuźnicy oraz Weronika Góral, zam. w Wierzchucinie.
  7. Gościa Niedzielnego oraz książkę: „Żyć Ewangelią” - codzienna Ewangelia z rozważaniami - będzie można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  8. Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone w minioną niedzielę na inwestycje i remonty w naszej parafii.
  9. Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w Tygodniu Małżeństwa, a szczególnie za udział w piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zdjęcia małżonków, którzy przyjęli indywidualne błogosławieństwo są do odebrania w zakrystii.