Ogłoszenia

20200207 Program tygodnia malzenstwaZBLIŻA SIĘ TYDZIEŃ ŚWIĘTOWANIA MAŁŻEŃSTWA
W DNIACH 07.-14.02.2020

W TYM ROKU Tydzień Małżeństwa-TM- PO RAZ PIĄTY ŚWIĘTUJEMY w Jastarni!

A PO RAZ CZWARTY W KUŹNICY!

Zapraszamy WSZYSTKIE małżeństwa, te z krótkim i te z długim stażem!


Zawarte przed ołtarzem czy w USC!

MAŁŻEŃSTWA PODCZAS UCZESTNICZENIA W ZDARZENIACH TM
ZAPEŁNIAJĄ OTRZYMANE KARNETY NAKLEJKAMI-PUNKTAMI

 • PIĄTEK 07.02. Świętowanie rozpoczynamy wieczorną Mszą św. w Jastarni o godz. 18.00, a w Kuźnicy o godz. 17.00,
 • Po Mszy Św. wszystkich zapraszamy na spektakl pt „SŁONECZNA LINIA” w wykonaniu aktorów z Teatru Wybrzeża w Gdańsku. Spektakl odbędzie się w szkole w Sali gimnastycznej o godz. 19.00. Bezpłatnie. Ilość miejsc nieograniczona.!!!
 • SOBOTA 08.02. - Start g.12.00 „RAZEM W DRODZE” Marszobieg dla małżeństw. Startujemy z placu przed kościołem (można wziąć ze sobą kijki, można też je wypożyczyć w szkole) kierujemy się z placu przykościelnego (pierwszy punkt kontaktowy - PK) do Przedszkola (PK), potem do Portu (PK), następnie do Urzędu Miasta (PK) stamtąd do Szkoły(PK) i kończymy marszobieg w MERKU! Wszyscy uczestnicy marszobiegu otrzymają numery startowe i mapki trasy, na których uczestnicy zbierają pieczątki w punktach kontaktowych. Wszyscy uczestnicy marszobiegu otrzymają prezenty od firmy kosmetycznej „Ziaja”. Trzy pierwsze pary otrzymają specjalny prezent.
  Ilość miejsc nieograniczona!!! Towarzyszyć nam będzie nasza Jastarnicka Orkiestra!
 • Wieczorem w sobotę 08.02. o g. 19.00 zapraszamy na „BAL FANÓW MAŁŻEŃSTWA” W BW Hotel Jurata w Juracie (dawne Porty Lotnicze) 130 zł/os. Wpłaty na konto nr. 59102019120000980201366525 (zapisy tel. 506070331; 586752094)
 • NIEDZIELA 09.02. - na każdej Mszy św. w Jastarni tj. o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 16,30 oraz w Kuźnicy o godz. 7.30, 10.30 odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i obdarowanie pamiątkowym obrazkiem, a także każdemu małżeństwu zostanie zrobione pamiątkowe zdjęcie. Wszystkie małżeństwa, otrzymają indywidualne kapłańskie błogosławieństwo.
 • Godz.14.00 „HARTOWANIE MAŁŻEŃSTWA” – małżeństwa spotykają się o godz. 14.00 przy MOLO w Jastarni nad zatoką i hartują swoje małżeństwo w morzu lub na brzegu morza, jeżeli ktoś nie może wejść do wody. Podczas „morsowania” będzie balia z ciepłą wodą, ognisko i coś ciepłego!!! Mile widziane przebrania!!!
 • PONIEDZIAŁEK 10.02. - o godz,17.30. w Szkole w Jastarni odbędą się warsztaty psychologiczne dla małżonków pt. „BUDZIK MAŁŻEŃSKI” poprowadzone z niebywałym ciepłem i wyczuciem przez doświadczonego psychologa i jej męża pp. Katarzynę i Michała Nowickich współpracujących z ks. Knotzem w „KOMUNII MAŁŻEŃSTW”. Warsztaty będą odbywały się w parach z zachowaniem pełnej dyskrecji. Serdecznie zapraszamy każde małżeństwo i z długim i z krótkim stażem małżeńskim.
 • O godz.19.00 Zapraszamy na NIETUZINKOWE Spotkanie dla małżonków zatytułowane „JESTEŚ MOIM ŚWIATŁEM” do MUZYKALNI w „Willi Astrid” prowadzone przez pp. Katarzynę i Ryszarda Kohnke. Co będzie się działo? Zobaczycie!!! Będzie ciekawie i pięknie!!! Zapraszamy!!!
 • WTOREK 11.02. - O godz.19.00 „BO SEX ZACZYNA SIĘ W KUCHNI” W restauracji „MASZOP” w Kuźnicy odbędą się warsztaty kulinarne pod kierunkiem OCH-Mistrza p. Piotra Lisakowskiego, potem degustacja. Przynosimy ze sobą, ulubione napoje, fartuszki i dobry humor.
 • ŚRODA 12.02. - o godz,17.30 w Szkole w Jastarni odbędą się warsztaty psychologiczne dla małżonków pt. „MODELE MAŁŻEŃSTWA W RÓŻNYCH KULTURACH ŚWIATA. CZEGO WARTO SIĘ UCZYĆ OD INNYCH?”
  Warsztaty w parach z zachowaniem dyskrecji poprowadzi p. Agnieszka Wojtecka, dr n. med., wykładowca na Gdańskim Uniwersytecie Medycznych; słuchaczka 3 roku studium psychoterapii. Ukończyła treningi: terapeutyczny grupowy, interpersonalny, interapsychiczny, psychoterapii Gestalt. Podróżniczka, odwiedziła 42 kraje. Interesuje się złożonością ludzkiej natury, komunikacji, wyrażania emocji i budowania relacji w różnych kulturach świata.
 • CZWARTEK 13.02. - Odbędzie się Adoracja NS w monstrancji z Medjugoria od godz.15.00 do 20.00. Po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00 odbędzie się modlitwa uwielbienia przy współudziale zespołu muzycznego TONIEGO z Jastarni.
 • PIĄTEK 14.02. - Zakończenie obchodów TM w Jastarni na wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00.
 • W Kuźnicy Msza Św. o godz.7.00 natomiast o godz. 7.30 do godz.15.30 będzie adoracja NS w monstrancji z Medjugorie.
 • godz. 19.00 w Hali Sportowej w Jastarni odbędzie się koncert p. WERONIKI KORTHALS pt. „MIŁOŚĆ MI WSZYSTKO WYJAŚNIŁA" (koncert jest bezpłatny). W ramach obchodów setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II, p. Weronika Korthals zaprezentuje repertuar z nowej płyty. Wokalistce na scenie towarzyszą doskonali muzycy, którzy w nastrojowych czy też radosnych, ale zawsze ciepłych i bliskich sercu aranżacjach, zabierają publiczność w muzyczną podróż z Karolem Wojtyłą.
 • Po koncercie nastąpi posumowanie TM i wręczenie nagrody Grand Prix ufundowanej przez Burmistrza miasta Jastarnia oraz medali dla trzech kolejnych małżeństw pt. „MAŁŻEŃSTWO NA MEDAL".

 

Przez cały tydzień zapraszamy na RANDKĘ MAŁŻEŃSKĄ do LOKALI W JASTARNI !!!

Pamiętajcie wszędzie zabierajcie ze sobą ślubne zdjęcie i idźcie razem!!

Małżeństwa w czasie TM mogą skorzystać z 40% rabatów na konsumpcję !!!

w „ŁÓŻKU” (14.02.2020 dla małżeństw ze ślubnym zdjęciem darmowy deser),

w „ADMIRALE”, w „WERANDZIE” (w tym roku tylko 14.02.2020) !!!

Przez cały tydzień na małżeństwo legitymujące się ślubnym zdjęciem czeka :

 • W HOTELU „JASTARNIA” w Jastarni 50% rabatu dla małżeństwa na strefę SPA.
 • W HOTELU „MARINA” w Jastarni rabat na usługi hotelowe wraz z korzystaniem ze strefy SPA i ciepłego basenu.
 • W „ Best Western Hotel Jurata” rabat 20% na dania z karty w restauracji, 20 zł na kręgle i bilet małżeński na kryty basen.
 • „WILLA DENEGA” rabat 40% na noclegi.
 • „WILLA KORAB” rabat 40% na noclegi.
 • „WILLA LASKORN” rabat 40% na noclegi.
 • „WIILA STORNIA” rabat 40% na noclegi.

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ ZDJĘĆ pt. „DŁUGOTRWALE ZAKOCHANI” w restauracji „ŁÓŻKO” w Jastarni

Program obchodów Tygodnia Małżeństwa na stronach internetowych !!!

Małżonkowie obdarowują małżonki kwiatami !!!

Cieszmy się, że jesteśmy małżeństwem!!!

Odważmy się być blisko!!!!

Bądźmy razem w drodze!!!

Umacniajmy nasze więzi!!!

Posługujmy się tylko językiem miłości !!!

Hartujmy nasze małżeństwo!!!

Zapraszamy!!!

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dokonania zmian w ww. programie.

 

>>> Pobierz program - plik pdf <<<