1. Witam serdecznie Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę dobrego wypoczynku i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty parafialnej. W sposób szczególny pragnę powitać ks. abpa Edmunda Piszcza, który tradycyjnie już będzie pełnił posługę duszpasterską w naszej parafii w sierpniu.
  2. Msze św. w okresie wakacyjnym sprawujemy wg następującego porządku: niedziela – godz. 730, 900, 1030, 1930, natomiast w dni powszednie – godz. 700 i 1930.
  3. Nabożeństwa sprawujemy w łączności z wieczorną Eucharystią.
  4. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 1500.
  5. W tym tygodniu obchodzimy następujące święta:
    1. Przemienienie Pańskie – wtorek
    2. Św. Teresy Benedykty od Krzyża – piątek
    3. Św. Wawrzyńca – sobota
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w piątek po wieczornej Eucharystii i potrwa do godz. 2100.
  7. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 1500.
  8. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Zakończyliśmy instalację monitoringu oraz zabezpieczenia alarmowego w naszym kościele. Koszt wyniósł 13.500 zł.
  9. PZC prowadzi sprzedaż pamiątek związanych z naszą parafią, a także przedmiotów wykonanych przez siostry karmelitanki bose z Suchej Huty. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym, a także na budowę klasztoru.
  10. I zapowiedź przedślubna: Mateusz Wyborski, zam. w Gdyni oraz Lucyna Biczyńska, zam. w Kuźnicy.