2 Pielgrzymka rowerowa do Piaśnicy - banner
Poświęcona pamięci księdza Ksawerego Szynalewskiego - pierwszego proboszcza w Kuźnicy zamordowanego przez Hitlerowców w lasach Piaśnicy w 1939 r.

Pielgrzymkę poprowadzi ks. Dariusz Cieniewicz - proboszcz Parafii p.w. Świętego Antoniego Padewskiego w Kuźnicy.

Startujemy w sobotę 7 września 2019 r. o godzinie 9.00 Zbiórka przy kościele w Kuźnicy.

Droga liczy 38 km. Pamiętajmy by sprawdzić stan techniczny swojego roweru. Należy zabrać strój dostosowany do warunków pogodowych (m.in.przeciwdeszczowa peleryna), podręczny prowiant oraz napoje chłodzące.

I najważniejsze!!! W celu zachowania przepisów ruchu drogowego należy zabrać kamizelkę odblaskową.

Wszystkie osoby, które biorą udział w pielgrzymce rowerowej uczestniczą w niej na własną odpowiedzialność, tym samym odpowiadając za swoje dzieci, które również są mile widziane.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pielgrzymce rowerowej zapraszam do zgłoszenia się pod numer telefonu: 58 675 26 20, w biurze parafialnym albo w zakrystii.

Każdy zapisany uczestnik pielgrzymki w cenie 10 zł (od osoby) ma zapewniony powrót autokarem oraz przewóz roweru z Piaśnicy do Kuźnicy (liczba miejsc w autokarze ograniczona).
Natomiast uczestnicy, którzy na listę się nie zapiszą wracają na własną rękę.
Zapisy przyjmowane będą do końca sierpnia.

Wszystkie sprawy organizacyjne oraz z bezpieczeństwa na drodze omówimy w kościele przed wyjazdem z Kuźnicy.

Organizator pielgrzymki - Leszek Kucira | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | tel. 507 388 155

Wszystkie informację o pielgrzymce można także znaleźć na Facebooku - https://www.facebook.com/events/833916183651540/