Ogłoszenia

2023-02-05

 1. Poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się dzisiaj podczas Mszy świętej o godz. 10.30. Natomiast katecheza dla tych dzieci i ich rodziców odbędzie się zaraz po tej Eucharystii.

 2. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

 3. Msza święta w intencji małżonków na rozpoczęcie Tygodnia Małżeństwa będzie sprawowana we wtorek o godz. 7.00. Serdecznie zachęcam do udziału w tegorocznym Tygodniu Małżeństwa, któremu będzie towarzyszyło hasło: „Czas na miłość”. Jak zwykle będzie obfitował w wiele ważnych i ciekawych wydarzeń. Szczegółowy program jest podany na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii.

 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po wieczornej Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji małżonków odbędzie się w czwartek od godz. 15.00 do godz. 16.00. W tym dniu będzie nam towarzyszyła wyjątkowa monstrancja wykonana przez gdańskiego artystę Mariusza Drapikowskiego.

 6. Wspomnienie NMP z Lourdes (Światowy Dzień Chorego) będziemy obchodzili w sobotę, 11. lutego. Podczas Mszy św. o godz. 7.00 będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.

 7. W przyszłą niedzielę, w ramach Tygodnia Małżeństwa, podczas Mszy świętych odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

 8. Taca w najbliższą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

 9. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

 10. Podziękowania:
  Pragnę serdecznie podziękować osobom, które pomogły zmienić świąteczną dekorację w naszym kościele.
  Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone przy żłóbku na rzecz Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem oraz na klasztory klauzurowe w święto Ofiarowania Pańskiego.