Ogłoszenia

2023-01-29

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po wieczornej Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

 2. W czwartek, 2. lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zgodnie z tradycją przynosimy do świątyni świece. Taca zebrana w tym dniu będzie przeznaczona na klasztory klauzurowe.

 3. Okazja do spowiedzi świętej w pierwszy piątek miesiąca od godz. 6.30 oraz od godz. 17.00 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC.)

 4. W piątek, podczas Mszy świętych o godz. 7.00 i 18.00, będzie można przyjąć błogosławieństwo za wstawiennictwem św. Błażeja – orędownika i opiekuna w chorobach gardła.

 5. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

 6. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę o godz. 6.20.

 7. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w domu parafialnym.

 8. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

 9. Poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę na Eucharystii o godz. 10.30. Natomiast katecheza dla tych dzieci i ich rodziców odbędzie się zaraz po tej Mszy świętej.

 10. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

 11. Społeczny Komitet Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa zaprasza wszystkie pary do wspólnego świętowania w dniach od 7. do 14. lutego. Tegoroczny program Tygodnia Małżeństwa pod hasłem „Czas na miłość” jak zwykle obfituje w wiele ważnych i ciekawych wydarzeń. Szczegóły są podane na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii.