Ogłoszenia

2023-01-22

  1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego poświęconą celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego.

  2. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z błogosławieństwem relikwiami będzie sprawowane w poniedziałek po Mszy św. o godz. 7.00.

  3. Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, które kończy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan będziemy obchodzili w środę, 25. stycznia.

  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po wieczornej Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC rozpocznie się w piątek o godz. 19.00 i potrwa do godz. 20.15.

  6. Msza św. za dusze w czyśćcu będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30.

  7. W minionym tygodniu zakończyliśmy w naszej parafii kolędę – wizytę duszpasterską. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyjęli kapłana z Bożym błogosławieństwem do swoich domów. Jestem wdzięczny za otwartość, wspólną modlitwę, a także dobre rozmowy. Wyrażam również wdzięczność za wsparcie materialne, które pozwoliło pokryć koszty ubezpieczenia kościoła, a także bieżące wydatki na utrzymanie parafii.

  8. Pragnę podziękować za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.

  9. Zachęcam dzieci i młodzież do udziału w warsztatach plastycznych, które rozpoczną się jutro, 23. stycznia i potrwają do piątku, 27. stycznia. Poprowadzi je malarka Kama Kuik w Informacji Turystycznej w Kuźnicy. Szczegółowe informacje zostały podane na tablicy ogłoszeń.