Ogłoszenia

2023-01-15

  1. W dniu dzisiejszym oprawie Mszy świętej o godz. 10.30 będzie towarzyszyła Rybacka Orkiestra Dęta z Jastarni. Po Eucharystii odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zaproszonych muzyków.

  2. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się po dzisiejszych Mszach świętych. Dziękuję za każde wsparcie.

  3. Wizyta duszpasterska – kolęda odbędzie się dzisiaj na ulicy Helskiej: 50, 52, 54 oraz na Placu Rybaków od godz. 13.00. Jest to ostatni dzień kolędy w tym roku. Jeżeli ktoś nie mógł przyjąć kolędy, a chciałby to uczynić, to można ustalić termin wizyty jeszcze w tym tygodniu.

  4. W środę, 18.stycznia rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się środę po Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

  6. Zachęcam dzieci i młodzież do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych „Na brzegu Bałtyku i Małego Morza” prowadzonych przez malarkę Kamę Kuik w dniach od 22 do 27 stycznia w Informacji Turystycznej w Kuźnicy. Szczegółowe informacje podane są na tablicy ogłoszeń.

  7. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii.