Ogłoszenia

2022-12-11

  1. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za każde wsparcie.

  2. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

  3. Zapraszam do udziału w Roratach, które sprawujemy wg następującego porządku: godz. 18.00 – poniedziałek, środa, piątek; godz. 6.30 – wtorek, czwartek, sobota.

  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po Mszy św. i potrwa do godz. 19.30. W tym czasie będzie okazja do spowiedzi św.

  5. Pragnę przypomnieć, że akcja „Tutka charytatywna” będzie trwała do środy, 14. grudnia. Torby z pomocą ubogim można dostarczyć do zakrystii lub do biura parafialnego.

  6. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszach świętych.

  7. Radę Parafialną zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę, tj.18. grudnia o godz. 17.00.

  8. Parafialny Zespół Caritas po dzisiejszych Mszach św. będzie rozprowadzał opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na pomoc ubogim.

  9. Zachęcam do korzystania z sakramentu pojednania, który jest sprawowany przed każdą Mszą świętą. Dodatkowa okazja do spowiedzi świętej u zaproszonych kapłanów będzie 21. grudnia od godz. 16.30.

  10. Pragnę serdecznie podziękować naszej parafialnej Caritas, a także panu Zbyszkowi za pomoc w przygotowaniu spotkania ze św. Mikołajem. (zobacz w fotogalerii)