Ogłoszenia

2022-10-16

 1. Obchodzimy dzisiaj XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”. Po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającej uzdolnioną i niezamożną młodzież z małych miejscowości.

 2. Radę Parafialną zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 17.00.

 3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych, które sprawujemy wg następującego porządku:
  • dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00
  • dorośli i młodzież – niedziela o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie o godz. 18.30

 4. Msze św. w październiku w dni powszednie są sprawowane o godz. 18.00.

 5. Święto św. Łukasza, ewangelisty będziemy obchodzili we wtorek.

 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie różańcowym i potrwa do godz. 19.30. W tym czasie będzie okazja do spowiedzi świętej.

 7. Liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II będziemy obchodzili w sobotę, 22. października. Po nabożeństwie różańcowym będzie okazja do uczczenia relikwii naszego wielkiego Rodaka.

 8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Światowy Dzień Misyjny. Taca zebrana w tym dniu będzie przeznaczona na misje.

 9. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Zachęcam do pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Kartki do wypominków są wyłożone pod chórem. Wypominki z imionami będzie można przynosić do zakrystii lub biura parafialnego.

 10. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy pamiętają o wnoszeniu opłat za groby na utrzymanie naszego cmentarza. Przy tej okazji proszę również tych, którzy jeszcze nie wnieśli opłat , aby w najbliższym czasie uregulowali zaległości.

 11. Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii.