Ogłoszenia

2022-08-21

 1. Witam serdecznie wszystkich Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę dobrego wypoczynku i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty parafialnej.

 2. Nabożeństwa sprawujemy w łączności z wieczorną Eucharystią:
  • do św. Jana Pawła II z błogosławieństwem relikwiami – poniedziałek
  • do św. Antoniego z błogosławieństwem relikwiami – wtorek
  • nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – środa

 3. Uroczystość NMP Częstochowskiej będziemy obchodzili w piątek.

 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w piątek po wieczornej Eucharystii i potrwa do godz. 21.00. Następnie do godz. 21.45 adorację poprowadzi Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym.

 5. Msza św. za dusze czyśćcowe będzie sprawowana w piątek o godz. 22.00.

 6. Parafialny Zespół Caritas prowadzi sprzedaż pamiątek. Dochód będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym.

 7. Organizujemy V pielgrzymkę rowerową i autokarową do Piaśnicy dla uczczenia pamięci ks. Ksawerego Szynalewskiego, pierwszego proboszcza naszej parafii, a także wszystkich zamordowanych w tym miejscu przez hitlerowców. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę, 3. września. Uczestnicy jadący rowerami wyruszą spod kościoła o godz. 10.00 natomiast jadący autokarem wyjadą o godz. 13.30. Powrót do Kuźnicy jest przewidziany ok. godz. 17.00.
  Zapisy na pielgrzymkę odbywają się w biurze parafialnym albo w zakrystii po Mszach świętych.

 8. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii, a także na uczelnie katolickie.