Ogłoszenia

2022-07-24

  1. Witam serdecznie wszystkich Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę wszystkim dobrego wypoczynku i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty parafialnej.

  2. W poniedziałek, 25.lipca będziemy gościli w naszej parafii uczestników Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Pielgrzymi przyjdą do naszego kościoła o godz. 12.00. Koordynacją posiłku dla naszych gości będzie się zajmował Parafialny Zespół Caritas. Zachęcam do włączenia się w przyjęcie naszych gości. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze podarować produkty żywnościowe, to proszę dostarczyć je do kościoła dzisiaj po wieczornej Mszy św. do godz. 21.00 lub jutro do godz. 12.00.

  3. W dniach od 25 do 29 lipca zapraszamy dzieci od 7 do 12 lat na „ART spacery” prowadzone przez malarkę Kamę Kuik. Spotkania będą się rozpoczynały przy kościele w dwóch grupach: o godz. 9.15 i 11.30. Szczegóły (kliknij tutaj) podane są na tablicy ogłoszeń. Rodzice mogą odebrać karty zgłoszenia dziecka w zakrystii.

  4. Odpust ku czci św. Anny odbędzie się w Chałupach we wtorek, 26. lipca.

  5. Kaszubski Festyn Ewangelizacyjny odbędzie się w Jastarni przy molo w środę, 27. lipca od godz. 15.00 do godz. 22.00.

  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w piątek po wieczornej Eucharystii i potrwa do godz. 21.00. Następnie do godz. 21.45 adorację poprowadzi Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym.

  7. Msza św. za dusze czyśćcowe będzie sprawowana w piątek o godz. 22.00.

  8. Błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów odbędzie się w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach świętych.

  9. Parafialny Zespół Caritas prowadzi sprzedaż kalendarzy na przyszły rok oraz pamiątek. Dochód będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym..