2022-07-17

1. Witam serdecznie wszystkich Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę dobrego wypoczynku i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty parafialnej.

2. Posługę duszpasterską w naszej parafii, przez cały tydzień, będzie pełnił ksiądz Przemysław Krawiec ze zgromadzenia księży pallotynów.

3. Nabożeństwa sprawujemy w łączności z wieczorną Eucharystią: do św. Antoniego – wtorek, nowenna do MB Nieustającej Pomocy – środa, do św. Jana Pawła II – piątek.

4. Święto św. Marii Magdaleny będziemy obchodzili w piątek.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w piątek po wieczornej Eucharystii i potrwa do godz. 21.00.

6. Święto św. Brygidy, patronki Europy będziemy obchodzili w sobotę.

7. Parafialny Zespół Caritas prowadzi sprzedaż kalendarzy parafialnych na przyszły rok oraz pamiątek. Dochód będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym.

8. Podziękowania:
    Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w pieszej pielgrzymce na odpust rybacki, ku czci MB Szkaplerznej do Swarzewa.
    Wyrażam również wdzięczność za wszystkie ofiary złożone na tacę inwestycyjno – remontową..