Ogłoszenia

2022-06-19

 1. Procesja eucharystyczna w oktawie Bożego Ciała odbędzie się po dzisiejszej sumie o godz. 10.30 natomiast w dni powszednie, do czwartku włącznie, będzie się odbywała po Mszach świętych sprawowanych o godz. 18.00.

 2. Ks. Abp Tadeusz Wojda dokona w dniu dzisiejszym o godz. 11.00 konsekracji kościoła w parafii pw. św. Anny w Chałupach.

 3. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa sprawujemy w ciągu tygodnia po Mszach świętych natomiast w niedzielę po sumie.

 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie czerwcowym i potrwa do godz. 19.30.

 5. W tym tygodniu będziemy obchodzili następujące uroczystości: Narodzenia św. Jana Chrzciciela w czwartek natomiast Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek.

 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC rozpocznie się w piątek o godz. 19.00 i potrwa do godz. 20.15

 7. Msza św. za duszce czyśćcowe będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30

 8. Pielgrzymka Rybacka na odpust Świętych Apostołów Piotra i Pawła do Pucka odbędzie się w sobotę, 25.czerwca. Rozpoczniemy w naszym kościele o godz. 9.30 nabożeństwem w intencji rybaków i marynarzy, a następnie w procesji udamy się do portu w Kuźnicy, skąd o godz. 10.15 nastąpi wypłynięcie kutrów. Nabożeństwo na wodach zatoki będzie sprawowane o godz. 11.45 natomiast Msza święta przy ołtarzu polowym w porcie puckim będzie o godz. 12.30.

 9. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii przedstawiciela Gdańskiego Seminarium Duchownego. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na utrzymanie seminarium.

 10. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie oraz w oprawę naszego odpustu parafialnego. Wyrażam również wdzięczność wszystkim, którzy pomogli przygotować uroczystość Bożego Ciała: osobom, które przygotowały cztery ołtarze, Liturgicznej Służbie Ołtarza, panu organiście, niosącym baldachim oraz chorągwie, a także dzieciom sypiącym kwiatki i niosącym różaniec.
  Bardzo dziękuję za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii.