2022-05-29

1. Obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która przypomina o naszym powołaniu i o celu ludzkiego życia, którym jest niebo.

2. Msza św. w intencji dzieci, które przed rokiem przystąpiły do I Komunii św. będzie sprawowana dzisiaj o godz. 10.30.

3. Parafialny Zespół Caritas zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie z okazji Dnia Dziecka dzisiaj po sumie parafialnej w kościele.

4. Nabożeństwo majowe będzie sprawowane dzisiaj o godz. 15.00 natomiast w poniedziałek i wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.

5. Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego będzie odmawiana do soboty w łączności w nabożeństwami.

6. Od środy, przez cały czerwiec po Mszach świętych, będziemy sprawowali nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie czerwcowym i potrwa do godz. 19.30.

8. Okazja do spowiedzi św. w I piątek miesiąca od godz. 6.30 oraz od godz. 17.00. (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC)

9. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

10. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00.

11. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

12. Godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych rozpocznie się w sobotę o godz. 20.00.

13. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

14. Pragnę podziękować rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar dla kościoła w postaci naczynia liturgicznego.