2022-05-22

1. Uroczystość I Komunii św. odbędzie się dzisiaj podczas sumy parafialnej.

2. Dzieci pierwszokomunijne będą uczestniczyły w Białym Tygodniu do soboty włącznie.

3. Nabożeństwo majowe ku czci Matki Bożej będzie sprawowane dzisiaj o godz. 15.00 natomiast w ciągu tygodnia po wieczornych Mszach świętych.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie majowym i potrwa do godz. 19.30.

5. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II będzie sprawowane w łączności z nabożeństwem majowym w poniedziałek.

6. W Dzień Matki, przypadający w czwartek, nabożeństwo majowe będzie sprawowane w intencji wszystkich mam.

7. Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpocznie się w piątek.

8. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego będziemy obchodzili w przyszłą niedzielę.

9. Parafialny Zespół Caritas zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie z okazji Dnia Dziecka w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

10. Msza święta w intencji dzieci, które przed rokiem przystąpiły do I Komunii św. będzie sprawowana w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

11. Zmarł śp. Emil Konkel, l.75. Różaniec będzie odmawiany w kościele od środy do piątku o godz. 17.30 natomiast Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana w sobotę o godz. 10.00.