2022-05-15

1. Spotkanie rodziców dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I Komunii świętej odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 w kościele.

2. Uroczystości patronalne archidiecezji gdańskiej ku czci św. Wojciecha odbędą się dzisiaj o godz. 12.00 na Wzgórzu Świętego Wojciecha.

3. Nabożeństwo majowe ku czci Matki Bożej będzie sprawowane dzisiaj o godz. 15.00 natomiast w ciągu tygodnia po wieczornych Mszach świętych.

4. Radę Parafialną zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 17.00.

5. Próby przed uroczystością I Komunii św. odbędą się o godz. 16.00 w poniedziałek, wtorek i czwartek.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie majowym i potrwa do godz. 19.30.

7. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i spowiedź św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w piątek o godz. 16.00.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym i potrwa do godz. 20.15.

9. Msza święta za dusze w czyśćcu będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30.

10. Wycieczka rowerowa Liturgicznej Służby Ołtarza wyruszy w sobotę o godz. 10.00 spod domu parafialnego.

11. Uroczystość I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30.

12. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii.